Expo Partner sp. z o.o.

Strona główna Mapa stronyРусскийEnglish

Przykładowe realizacje

Ugol Rossii & Mining 2008 - 15 Międzynarodowe Targi Technologii Górniczych i Wydobycia
03.06.2008 - 06.06.2008 | Rosja - Nowokuźnieck
Branże: Górnictwo

Kilka słów o imprezie targowej

Targi UGOL ROSSII & MINING odbywają się cyklicznie w Nowokuźniecku - stolicy zagłębia węglowego Kuzbass. To okazja do prezentacji sprzętu i technologii wykorzystywanych przy wydobyciu i obróbce górniczej. Spotykają się tu profesjonaliści związani z branżą górniczą i pokrewnymi. Zauważa się ciągły rozwój zarówno w kierunku zwiększania powierzchni wystawienniczej jak i liczby odwiedzających. Targi te zyskały sobie opinię jednej z najważniejszych wystaw na świecie w branży technologii głębinowego i odkrywkowego wydobycia węgla

Zagłębie Kuzbass to jedyny region w Rosji gdzie węgiel dobrej jakości zalega stosunkowo płytko. Od 1998 roku odnotowuje się ciągły wzrost wydobycia węgla. W branży tej wciąż rosną nakłady na inwestycje.

Nasza realizacja

Ugol Rossii & Mining 2008 – to jubileuszowa, 15 edycja tych targów. Targi odbyły się w nowym miejscu – na Placu Spotkań Ludowych, a wiec duża powierzchnia pozwoliła większej ilości wystawców na prezentację swojej produkcji. Imprezę odwiedziła rekordowa liczba zwiedzających, w tym specjaliści reprezentujący przedsiębiorstwa z branży górniczej, budowy maszyn i metalurgicznej. Będąc w Nowokuźniecku nie można zapomnieć również o zwiedzaniu - najważniejszy zabytek to Twierdza Kuźniecka – mury obronne miasta.

Zdjęcia z targów

Stoiska targowe
Stoiska targowe
Tereny wystawiennicze
Tereny wystawiennicze
Tereny wystawiennicze
Tereny wystawiennicze
Nowokuźnieck to miasto przemysłowe
Kontrasty architektoniczne
Twierdza
Twierdza
Twierdza

Strona główna | Oferta | Realizacje | Kalendarz targów | O firmie | Referencje | Kontakt Русский English
Polityka prywatności

© 2007 Expo Partner sp. z o.o. All rights reserved.